hizmetlerimiz

Saç Boyama

Saç Boyama işlemine karar vermeden önce kişinin yaşam şekli, beklentileri, ten rengi doğru sonuç almak adına dikkate alınması gereken en önemli kriterlerdir.
Doğru uygulanmış bir saç boyama boyama işlemi sonrası yapılacak saç bakım uygulamaları ile saçınızın rengini uzun süre sağlıklı kullanmanızı sağlarız.
Unutmayın sağlıklı saç düzenli bakım gören saçtır.

Saç Kesim

Doğru saç kesimi uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir konudur. Ertuğrulkent Bayan Kuaförü olarak , üstün hizmet kalitesi ,alanında kendini sürekli geliştiren deneyimli personelimiz ile yüzünüze ve tarzınıza en uygun şekli belirleriz.

El Ayak Bakımı

Sağlık açısından önem taşıyan el ve ayak bakımının kuşkusuz alanında uzman kişilerce yapılması gerekir. Ertuğrulkent bayan kuaförü olarak salonumuza geldiğinizde göreceksiniz manikür ve pedikür ürünlerimizin tamamı kişiye özel olup tek kullanımlıktır.

Gelin Saçı

Gelin saçı modeline karar verdiyseniz büyük gün yaklaşmış demektir. En büyük gününüzde büyüleyici bir görünüm sahibi olmak için gelin saçı modelinize birlikte kararlaştırmaktan büyük keyif duyarız.

Ağda

Ağda uygulamalarında sertifikalı ekibimiz tarafından cildinize en uygun kaliteli marka ürünlerle hiyyenik bir ortamda gerçekleştirmeyiz.

KERATİN KAYNAK UYGULAMASI

Keratin Kaynak Uygulaması

Keratin Kaynak uygulamaları tüm dünyada kabul edilen saç uzatma ve hacim artırma teknolojisidir.
Keratin maddesi insan vücudunda var olan tırnak, saç, protein ve amina asitlerden oluşan bir maddedir. Bu maddenin en büyük avantajı sıcağa karşı dayanıklı olması dolayısı ile her türlü saç bakım , fön işlemlerinizi kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

Kalıcı Makyaj

Doğal makyaj trendleri, kadın güzelliğinin olmazsa olmazlarından biridir. Kalıcı makyaj uygulamaları doğal ve mineral pigmentlerin deri altına uygulanması sonucu yapılan işlemdir. Dövme işlemi ile aynı mantıkta düşünülebilir. Burada en önemli aşama pigmentlerin cilde uygun, ve işlem sonrası silinebilir olması ve elbette sterilize edilmiş bir ortamda yapılmış olmasıdır.